NEPŘÍTOMNOST VE ŠKOLE, UVOLŇOVÁNÍ ŽÁKŮ Z VYUČOVÁNÍ | Základní škola Dr. ing. Františka Křižíka a mateřská škola Plánice

NEPŘÍTOMNOST VE ŠKOLE, UVOLŇOVÁNÍ ŽÁKŮ Z VYUČOVÁNÍ

Nabídka

Kontakt

Základní škola Dr. ing. Františka Křižíka a mateřská škola Plánice, příspěvková organizace

Klatovská 129, Plánice, 340 34

Tel/fax: 376 394 217
skola@planice.cz

WebCam

Pancíř

Nepřítomnost ve škole, uvolňování žáků z vyučování

Nemůže - li se žák účastnit vyučování (nemoc, atd.), oznámí jeho zákonný zástupce škole příčinu nepřítomnosti do dvou dnů.

Po ukončení nepřítomnosti je žák povinen omluvit svou nepřítomnost třídnímu učiteli písemnou omluvenkou podepsanou zákonným zástupcem žáka.

Žáci mohou být během vyučování uvolněni, vyzvednou - li si je rodiče (zák. zástupce) osobně ze školy. Ve výjimečném případě (nemohou-li si dítě osobně vyzvednout) požádají o uvolnění písemně (viz "Vzor žádosti o uvolnění").

Žáci 1. stupně mohou být během vyučování uvolněni, pouze vyzvednou - li si je rodiče osobně ze školy.

Na jednu vyučovací hodinu uvolňuje vyučující, na celý den třídní učitel a na více dnů ředitel školy.

Vzor žádosti o uvolnění

Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ
Šumava - turistické informace, tipy na výlety, ...